ZASADY GRY:

Następujące zasady gry obowiązują na wszystkich serwerach Gladiatus.
Jeśli uważasz, że poniosłeś/aś niesprawiedliwą karę, zgłoś się do naszego supportu: http://support.pl.gladiatus.gameforge.com/
Pamiętaj, że z powodu ochrony danych zgłoszeniami i zażaleniami dotyczącymi specyficznych kont możemy się zająć dopiero po sprawdzeniu i potwierdzeniu ich właścicieli.

1. Multikonta i wspólne adresy IP

Każdy gracz ma prawo do posiadaniu kilku kont na serwerze. Musi to jednak zgłosić za pomocą funkcji w grze. Z funkcji tej należy również skorzystać, gdy kilku graczy loguje się do gry za pomoc tego samego adresu IP. Zarówno posiadanie multikont jak i logowanie się do gry przez wspólny adres IP są automatycznie związane z ograniczeniami. Obchodzenie tych ograniczeń z pomocą innych graczy jest niedozwolone.

2. Współdzielenie konta

Przekazywanie innym graczom swoich danych logowania jest niedozwolone.

3. Wykorzystywanie bugów

Wykorzystywanie bugów i błędów w oprogramowaniu dla własnych korzyści jest surowo zabronione. Każdy gracz, który natrafi na bug, jest zobowiązany do natychmiastowego zgłoszenia go do supportu.

4. Boty i skrypty

Korzystanie z oprogramowania w celu zyskania przewagi nad innymi graczami jest niedozwolone. Dotyczy to także używania botów, makr i innych rodzajów automatycznych skryptów.

5. Groźby

Grożenie innym osobom (użytkownikom, członkom zespołu lub pracownikom Gameforge) przemocą jest surowo zakazane.

6. Treści

Następujące treści są niedozwolone na platformach powiązanych z grą Gladiatus:

  • Obraźliwe słownictwo (dotyczy to zarówno jednoznacznych określeń jak i ukrytych aluzji w profilu, nazwach, wiadomościach, nazwach gildii, profilach gildii itp.) i nieodpowiednie zachowanie wobec innych osób
  • Polityczne lub religijne opinie; pornograficzne, rasistowskie lub ekstremistyczne poglądy i treści wszelkiego rodzaju
  • Spam i reklamy dla firm, organizacji i stron niepowiązanych z Gameforge
Język – oficjalnym językiem na pl.gladiatus.com jest język polski, lecz angielski jest ogólnie tolerowany.

Podawanie się za pracownika Gameforge lub członka zespołu społeczności w celu rozpowszechniania fałszywych informacji lub grożenia sankcjami innym użytkownikom jest zabronione.

7. Warunki użytkowania

Te reguły uzupełniają warunki użytkowania i należy ich przestrzegać.